Тошко Йорданов не се срамува от Кирил Петков

19 март 2022, 09:06 часа • 6176 | прочитания

Защо да ме е срам от Кирил Петков? Радомир Чолаков трябва да го е срам от Бойко Борисов. Така председателят на ПГ на "Има такъв народ" Тошко Йорданов отговори пред Нова телевизия на депутата от ГЕРБ Радомир Чолаков. 

Още: ПП заговориха за Втори възродителен процес

Още: Евакуираха посолството ни в Техеран

Според Йорданов, Чолаков казал голяма глупост, че коалиционните партньори щели да се срамуват от премиера си Кирил Петков. Тошко Йорданов не знае какво значи легитимиране на бизнесмена Васил Божков с неуспешната акция по арест на Бойко Борисов. 

Йорданов очаква да има промяна в прокуратурата, за да се избере истината изобщо. Може и да няма доказателства, но трябва да има сериозно разследване, което в момента няма, посочи той и добави, че има прокуратура, която е като военна организация. 

Според него, Бойко Борисов и Иван Гешев са мафия и няма никакво доверие към тях. 

Още: Борисов с обещания към украинския посланик: Ето за какво ще подкрепим Украйна (СНИМКА)

Още: Името "ДПС" вече е само за Пеевски, Доган няма право да го ползва в парламента

Тошко Йорданов не знае защо някой е казал на Любомир Каримански да не се кандидатира за управител на БНБ. Нямаме уговорка, подписано споразумение или каквото и да е за общи кандидатури с "Продължаваме промяната", увери Йорданов. 

Той пожела успех на ГЕРБ в борбата им за нови предсрочни парламентарни избори. Тошко Йорданов не вижда как опозицията ще може да предизвика нови избори и подчерта, че по никакъв начин ИТН няма да ги подкрепи. 

Още: Адвокат Михаил Екимджиев: Готви се повдигане на обвинение срещу Кирил Петков

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Антон Иванов
Антон Иванов Отговорен редактор
Новините днес