Макар че първоначално зрителите на "Ергенът" бяха убедени, че Елена е успяла да плени сърцето на най-желания ерген в България със своите мъдри размисли за живота, оказва се, че Евгени не е никак равнодушен към сексапилната Айлин.
Още: Глория след ареста на бившия ѝ: Лъжи, манипулации и скандали!
Още: Голямото обединение в "Диви и красиви" и първи отпаднали участници (ВИДЕО+СНИМКИ)
Вижте още: Гръм в рая: Разрив в отношенията между Евгени и Елена (ВИДЕО)
Във вчерашния епизод на предаването шампионката по карате нокаутира с един удар конкуренцията. Синеоката красавица е единствената дама от риалити формата, която беше поканена на втора романтична среща от виртуоза.
След като най-голямата конкурентка на Айлин, Елена, прочете името ѝ в поканата за разходка до най-красивите бодрумски кътчета, каратиската не успя да скрие радостта си.
Още: Няма да повярвате кой "Ерген" помага за избор на следващия (СНИМКА)
Още: Ролята, която не изигра, но никога не забрави: Леонардо ди Каприо съжалява за пропусната възможност
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Българските знаменитости и техните известни двойници в чужбина (СНИМКИ)
Още: Емили Блънт се завръща в "Дяволът носи Прада 2" с драстична промяна (СНИМКИ)
Евгени очакваше синеоката шампионка на плажа, а след това двамата излязоха в открито море, за да се потопят надълбоко в дебрите на любовта.
"Започва много да ме хваща срам, защото явно вече съм на път да се влюбя", коментира Айлин срещата си с Евгени.
Още: Филм за Чарли Шийн разкрива неподозирани истини за бурния му живот (ВИДЕО)
Още: Още пет необикновени популярни лица се присъединяват в "Traitors: Игра на предатели" (СНИМКИ)
"Това е едно от най-красивите преживявания в живота ми. Толкова много се радвам, че ми се случи точно с Евгени“, каза още Айлин за гмуркането.