Благой Георгиев разкри за тайна любов в Survivor 7 (СНИМКА)

11 май 2023, 11:30 часа

Макар снимките на седмия сезон на Survivor 7 да приключиха, зрителите все още има какво интересно да научат за участниците. Оказва се, че горещи страсти са се разпалили под жаркото слънце на Доминикана. Става дума за футболиста Цецо и студентката по право Ермина. 

Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

„Гаджета са! Преди да ме изгоните на Острова на отшелника видях, че спят прегърнати лице в лице. Това са хора във връзка“, обяви експертът в любовта, футболистът Благо Георгиев.

Иво Аръков стана татко за първи път (СНИМКА)

Единствено фолкпевицата Татяна не одобри новата двойка, след като разбра, че извън риалитито Цецо си има приятелка. „Ега ти мъжете...Тук се гушкаш два месеца с друга жена! Втрещена съм!“

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си

Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елица Христова
Елица Христова Отговорен редактор
Новините днес