Ева все избира "мъже-играчки"

02 октомври 2012, 13:06 часа 0 коментара

Джордж Лопез (мъжът на горната снимка) е един от близките приятели на холивудската звезда Ева Лонгория. Лопез се пошегува за последните любовни връзки на актрисата и заяви, че според него това са „мъже-играчки”. Приятелят на Ева е разочарован, че вече не може да я вижда в неделя вечер, тъй като тя винаги присъства на мачовете на новото си завоевание – футболистът Марк Санчес.

Още: Серина Уилямс призна: Свалих 14 кг с лекарство, а не с тренировки

Още: Мили Боби Браун и Джейк Бон Джоуви осиновиха момиченце

37-годишната актриса първо бе омъжена за 30-годишния Тони Паркър, което, очевидно, приключи с развод.

Следващата й връзка бе с 10 години по-младия от нея Едуардо Круз и продължи близо 16 месеца.

Още: Последните петима участници в "Traitors: Игра на предатели" вече са ясни

Още: Световната шампионка по самбо Мария Оряшкова стана майка (СНИМКА)

Сега звездата от „Отчаяни съпруги” се среща със спортиста Марк Санчес, а нейният близък приятел Джордж Лопез се пошегува, че Ева винаги си избира по-млади гаджета.

Това, което харесвам в Ева е, че независимо кой клас е момчето, тя по никакъв начин не го дискриминира.

Още: Разкрито е тайнoто приятелство между Кейт Мидълтън и принц Хари

Още: Мария отново каза "Да" на пищна сватба в Гърция (СНИМКИ + ВИДЕО)

Джордж сподели още, че Ева се е заела доста сериозно с отговорностите, които обикновено имат гаджетата на спортистите, и вече не излиза в неделя вечерта, тъй като гледа футбол.

Изглежда нещата между Ева и Марк вървят доста добре, тъй като се говори, че двамата обмислят вече да заживеят заедно в Манхатан.

Редактор: Калина Здравкова

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Валентин Стоев
Валентин Стоев Отговорен редактор
Новините днес