Ивонне от Big Brother разкри истината за своето минало (ВИДЕО)

27 ноември 2024, 12:00 часа 0 коментара

Заключителната седмица от сезона Big Brother започна с неочаквани изпитания за съквартирантите. Последната мисията тества техните страхове и разкрива най-съкровените им тайни. След шокиращото разкритие за тайната връзка на Атижа в Ню Йорк във вчерашния епизод отново станахме свидетели на лично признание.

Още: Годеж на Олимп за водещата на тотото Марина Кискинова (СНИМКИ)

Още: Стартира "Traitors: Игра на предатели", ясни са тримата "предатели" (СНИМКИ)

Още: Веселка напусна Big Brother

Трудните моменти

Шармантната Ивонне Тихина разказа за случки от своето минало, за които избягва да говори. Тя сподели, че e загубила и двамата си родители по трагичен начин, а сестра ѝ е с тежко заболяване. Най-чувствителна към емоционалната изповед беше реакцията на Марио, но настроението в Къщата се възобнови след провеждането на останалите видеоразговори с близките на участниците.

В публичното пространство се носеха слухове, че се е родила като биологичен мъж. Ивонне отрече твърдението. "Няма никаква истина, дори не трябва да обяснявам. В този свят съм се родила жена, в някой друг свят може и да съм се родила мъж, но в този свят съм се родила жена", категорична беше тя и допълни още, че често е чувала такива мнения и коментари за себе си. 

Още: Ударът е тежък: Звезди скърбят за покойния Робърт Редфорд

Още: Трагедия и отвратителна история: Мартин Елвиса с разтърсващ коментар за "Ергенът: Любов в рая" (ВИДЕО)

Още: Пазиха го в тайна: Няма да повярвате кой Ерген е станал баща преди три месеца

Още: Фатална СНИМКА: Феновете на Ариана Гранде смятат, че връзката ѝ с Итън Слейтър е обречена

Още: Пламен Гърдев отпадна от Big Brother на крачка от финала (ВИДЕО)

 

Още: Светлана Василева след раздялата: Рано ми е за любов, децата ми са най-важни

Още: Явор Бахаров с откровена изповед за грешките си: За какво съжалява най-много

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес