Чаровната актриса Скарлет Йохансон, която скоро бе забелязана да разпуска на луксозна яхта в компанията на своя бивш бодигард, е изпуснала някои филмови роли, заради прекалено сексапилния си външен вид по време на прослушванията.
Още: Иван и Андрей засипват с чували с пари участниците в ново риалити (ВИДЕО)
Още: Мигли "фламбе": Как Марина от Hell's Kitchen се подпали (ВИДЕО)
27-годишната блондинка сподели, че визията й е коствала много в кариерата. Скарлет, считана за една от най-красивите жени в света, е и поласкана от титлата "секс символ", но признава, че понякога е страдала от това, предаде Контактмюзик.
Красивото лице й е донесло много "артистични загуби", както ги нарича звездата. Скарлет разкри на жените, че не полага неимоверно много усилия, за да поддържа фигурата си, но се стреми да избягва местните и млечни продукти.
Редактор: Калина Здравкова
Още: Мистериозно изчезване след сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес: Липсва една от булчинските рокли
Още: Мел Гибсън пи светена вода в Хилендарския манастир и се потопи в монашеския живот (СНИМКИ+ВИДЕО)