Слух или истина: Dior замени палестинката Бела Хадид с израелски модел

08 ноември 2023, 09:01 часа 0 коментара

Модната къща Dior беше е сериозно критикувана в интернет, след като се появиха слухове, че в рекламните си кампании е заменила родения в Палестина модел Бела Хадид с израелския модел Май Тагер. Бела Хадид е лице на Dior от 2016 г. насам.

Още: Глория след ареста на бившия ѝ: Лъжи, манипулации и скандали!

Още: Голямото обединение в "Диви и красиви" и първи отпаднали участници (ВИДЕО+СНИМКИ)

Според съобщения в турските медии причината за това са изявленията на Бела в полза на Палестина, заради които тя е била подложена на тормоз.

Снимка: Getty Images

Още: Няма да повярвате кой "Ерген" помага за избор на следващия (СНИМКА)

Още: Ролята, която не изигра, но никога не забрави: Леонардо ди Каприо съжалява за пропусната възможност

По темата: "Мразеща Израел"! Обида на израелски министър към Бела Хадид

Слух или истина?

Въпреки че няма официална информация, че Бела Хадид вече не е лице на Dior, мрежата вече реагира на тези слухове. В социалната мрежа X се появиха много гневни коментари, а потребителите призовават да се откажат да купуват продукти на марката. В интернет стана популярен тагът #BoycottDior, който започнаха да използват потребители, симпатизиращи на палестинските жители, съобщава БГНЕС.

Любопитно: Джони Деп е сключил най-голямата сделка за мъжки парфюм в историята

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес