Тарантино иска да прави филм с Джони Деп

01 януари 2013, 18:54 часа 0 коментара

Куентин Тарантино и Джони Деп искат да работят заедно по бъдещ проект на режисьора, предаде БГНЕС. За целта обаче той трябва да извади актьора от оковите на Тим Бъртън. А докато подготвя бъдещите си планове в киното, режисьорът може да се радва на факта, че новата му лента "Джанго без окови" има всички шансове да се превърне в най-успешния му филм до момента.

Още: Свилен Ноев с тежки думи: Баща ми беше гнусна свиня (ВИДЕО)

Още: Ема Уотсън за отказа от актьорството: Не ми липсва да продавам

"Бихме искали да работим заедно", заяви Тарантино в шоуто на Чарли Роуз. "Говорили сме за това от години, ние сме почитатели един на друг. Просто трябва да намерим правилния герой. Трябва да създам правилния герой, който смятам, че Джони може да изиграе. И ако той се съгласи, ще го направим и ще бъде магическо. За момента обаче не съм създал идеалния образ за Джони Деп, може би някой ден ще го направя, а може и да не се получи, ще видим", сподели режисьорът.

Деп не е единственият актьор в списъка на предпочитанията на Тарантино. Той иска да убеди също Мерил Стрийп и Майкъл Кейн да участват в негов филм.

Редактор: Пламен Георгиев

Още: Емоционален сблъсък между логика и интуиция в "Traitors: Игра на предатели“

Още: Анджелина Джоли за свободата на словото в САЩ: Не мога да позная страната си

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Пламен Георгиев
Пламен Георгиев Отговорен редактор
Новините днес