Бетонна плоча премаза крака на жена в Бургас

12 май 2014, 16:37 часа • 8181 | прочитания

Бетонна плоча премаза крака на 71-годишната Дора Делибалтова. Ампутирани са й три пръста. Това съобщиха от МБАЛ в морския град.

Още: Най-важните новини за деня: 1 май 2025 г.

Още: Прогноза за времето - 2 май 2025 г. (петък)

Жената е чистела един от входовете на жилищен блок 17 в комплекс "Зорница". Върху крака й от шестия етаж е паднал бетонен орнамент от фасадата. Пострадалата има и контузия на лакътя. Настанена е в болницата. Плочата се изсипала на сантиметри от нея и като по чудо не я премазала, информира „24 часа“.

Жилищният блок е строен в края на 60-те години на миналия век. Предстои проверка по случая, информира БТА.

Хората в него са уплашени, че инцидентът може да се повтори, защото блокът е в окаяно състояние. На много места части от бетоновата конструкция са разрушени, а екипът ни видя и други бетонови плоскости по терастие, "готови" да се срутят всеки момент.

Още: Саботаж или кражба на важни данни: Защо българският F-16 не е счупен, но не работи?

Още: КТ "Подкрепа" с шествие и рок концерт за 1 май в София

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Чернев
Петър Чернев Отговорен редактор
Новините днес