Краят на Автомагистрала Струма при 97-и километър край Благоевград се затапи. Опашката от леки и товарни автомобили към 13.30 ч. е два километра и продължава да се увеличава, предаде БГНЕС.
Още: Експерт: Изоставаме сериозно в използването на дронове и антидрон системи
Още: Най-важните новини за деня: 23 септември 2025 г.
Голямото пътуване за Великден започна, хиляди се отправят за четирите почивни дни на път на Разпети петък. По тази причина пътуването е трудно, но пък ги чака почивка в курортите на Пиринско, а за някои и Гърция.
Автомобилите едва пълзят по кръговото в края на автомагистралата, колоната тръгва едва, едва, за да спре отново.
Полиция регулира и пропуска трафика както на напускащите АМ „Струма“, така и излизащите от Благоевград в посока Банско, Сандански, Гърция.
Още: Експерт: Всяка втора капка вода не достига до потребителя
Още: НСИ се оплака груба политическа намеса върху независимостта си
Така голямото пътуване започна, в понеделник на дневен ред идва голямото завръщане и традиционно затапването на трафика при пътен възел „Симитли-Банско“.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: До 60% отстъпка за модерни кухненски уреди Berlinger Haus в Kaufland
Още: Българин, мобилизиран в Украйна: Радев и външно министерство влязоха в диалог (ВИДЕО)