Изчезна операторът Асен Петров. Той е в неизвестност от петък (6 януари). Асен е дългогодишен служител в Sportal Media Group. Зов за помощ разпространи сестрата на Асен във Фейсбук.
Още: Доброволци продължават да разчистват засегнатите къщи в Северозападна България
Още: Кой има имен ден днес, 2 май 2025 г. Честито!
Асен е бил отседнал в хостел в Сърбия, който е напуснал на 5 януари. От тогава той е в неизвестност. Туристическата компания, която е използвал му е предложила да го закара до летището, така както и го е взела от там, но той не е отговорил. Сигнал е подаден и в полицията.
Асен е пътувал с две момичета до Белград, които не могат да бъдат издирени - Борислава Ненкова и Михаела Маринова. В хостела техните имена фигурират като придружители, но близките на нашия колега не могат да открият никаква информация за тях.
Телефонът му е изключен. Близките му са се свързали с Външно министерство, но и от там нямат вести за него.
Още: Най-важните новини за деня: 1 май 2025 г.
Още: Прогноза за времето - 2 май 2025 г. (петък)
Молим всички, които имат някаква информация за Асен, да се обадят в полицията или на посочения от сестра му телефон за връзка: 0896 183 337.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Саботаж или кражба на важни данни: Защо българският F-16 не е счупен, но не работи?