ПСЖ търси Гуардиола

03 декември 2012, 15:01 часа 6068 прочитания 0 коментара

Френският гранд "Пари Сен Жермен" вече преговаря с Хосеп Гуардиола, но няма шансове испанският треньор да оглави френския клуб преди края на сезона, съобщава авторитетното издание "L`Equipe".

Още: Прогноза за времето - 21 август 2025 г. (четвъртък)

Още: Вместо за пътна безопасност: МВР харчи парите от глоби за още автомобили

Според информацията на медията катарските собственици на ПСЖ изобщо не са доволни от резултатите на отбора, особено от този в последния кръг. Тогава ПСЖ загуби с 1:2 от "Ница" и се смъкна на четвърто място в класирането, на 5 точки зад водачите "Лион".

След това поражение се появиха много предположения за бъдещето на тандема Карло Анчелоти/Леонардо, който води ПСЖ. "L`Equipe" твърди, че Гуардиола е приоритет, но бившият наставник на "Барселона" категорично е отказал да прекъсне едногодишната си почивка.

В списъка на ПСЖ са още Жозе Моуриньо и Арсен Венгер, пише БГНЕС. Също така има твърдения, че Анчелоти може да бъде заменен до края на шампионата от Ерик Геретс.

Още: БДЖ вече няма да е монополист - държавата започва конкурс за частни жп оператори

Още: Реставрираха осветителните стълбове на Дунав мост при Русе

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес