Баскетболният специалист Тити Папазов коментира за първи път пред OFFNews скандала около случката, с която самият той се похвали, когато е подстригал своя бивша приятелка, "за да ѝ даде урок".
Още: Експерт: Всяка втора капка вода не достига до потребителя
Още: НСИ се оплака груба политическа намеса върху независимостта си
Папазов сподели за постъпката си още преди месеци, когато бе гост в подкаста "При Тото", но в последните дни на разказа му отново се обърна внимание покрай бруталния случай на нарязаното с макетен нож момиче в Стара Загора.
Коментарът на Папазов
"Тъпа постъпка, виновен съм", казва Папазов пред колегите от OFFNews. По думите му обаче информацията, че пострадалото момиче е на 16 години не отговарят на истината. Според него то е било на 19 години, а случката твърди, че е от 1995 година. Още: Ефектът на Тото и Тити: Как водещите изградиха безгръбначен култ към височайшите си гости
Известният баскетболен треньор се разкайва за това, че е споделил като шега случилото се в подкаста на Йонислав Йотов-Тото. Той определя обществената реакция като "атака", но допълва, че е заслужена.
Още: До 60% отстъпка за модерни кухненски уреди Berlinger Haus в Kaufland
Още: Българин, мобилизиран в Украйна: Радев и външно министерство влязоха в диалог (ВИДЕО)
Според неговите твърдения след случая той и момичето са стоплили отношенията си. "Чуваме се на нейни рождени дни. Но не е вярно, че е била заключена с белезници. Всичко стана за 15 минути и тя си тръгна", твърди той.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Риск от дискриминация: КЗД препоръча на "Топлофикация" друго време за ремонта в "Дружба"
Още: А1 представи визията си за бъдещето на технологиите пред журналисти на юбилейното Tech Trip
"Разкайвам се, но е след дъжд качулка. Виновен съм, не мога да се оправдая. Нося си кръста. Ако това го бе направил Пенчо Иванов, нямаше да се говори, но аз съм публична личност", казва Папазов и допълва, че постъпката е била "невиждана простотия". Още: Остригана и оставена вързана за парното: Ето какво спести в разказа си Тити Папазов
"Не искам да изглеждам като светец, но случаят се преекспонира", категоричен е треньорът, но не разкрива как точно..