Най-голямата престъпница

02 август 2018, 09:39 часа 20202 прочитания 0 коментара

В белезници на ръцете, с пранги на краката и верига, която „свързва“ цялата железария с колан на кръста – така бившата кметица на "Младост" Десислава Иванчева отиде на изследвания в болница заради тумор на хипофизната жлеза.

Коментар на редактора

На тази картинка, която можете да видите в пълната ѝ прелест ТУК, няма какво друго да се каже, освен жалка работа. Това предизвиква само погнуса.

Жалка работа - осъден за мащабен наркотрафик (Брендо) и то дори и зад граница, да бъде пуснат с подписка.

Жалка работа – точно както след като двама рецидивисти избягаха от Софийския затвор, а единият беше намерен чак след като се изпозастреля с друг криминално проявен насред Ботевград. Вторият рецедивист МВР още не го е открило.

Жалка работа – точно както вече достатъчното на брой случаи, при които арестант бяга директно от полицейското управление. Най-популярният прийом е през тоалетната – после си отиваш вкъщи и няма да те търсят, гаранция!

Жалка работа – точно както години наред телефонната мафия обира спестяванията на майките и бащите ни, на бабите и дядовците ни.

Жалка работа – точно както на отчета на МВР да ти дойде Люси Иларионов, да ти покаже видеоклип на шофьор, стрелял по него и ти, вътрешен министър, да му кажеш, че е много трудно да хванеш извършителя.

И за да не продължавам с жалките работи, че ще ми се изтърка клавиатурата, един съвет към родната полиция – следващият път може да ѝ сложите качулка на главата на най-голямата престъпница в историята на България. Така ще я маскирате и никой няма да я познае – като Пелов! Но и ви разбирам - ако вземе и тя да избяга, вече ще е мнооого трудно!

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес