Джони Деп е готов "да се завърне" в "Карибски пирати", след като беше отстранен от франчайза през 2018 г. Той беше главната роля в пет филма за пиратите през последните 15 години.
Още: Обама е ужасен от убийството на Кърк: Може да водим дебати, без да прибягваме до насилие
Още: Кръстиха го Купидон: Простреляха със стрела магаре край Лос Анджелис (ВИДЕО)
Сега източник съобщи пред „Poptopic“, че актьорът е водил разговори с Дисни за "сделка за 300 млн. долара", след като отново спечели делото си за клевета срещу Амбър Хърд. Вътрешният източник разкри, че Дисни се интересуват от закърпване на отношенията с Джони и наскоро са се свързали с него.
Той каза: "Те се свързаха с актьора преди делото му за клевета срещу Амбър Хърд и го попитаха дали би се заинтересувал да се върне за още един или два пиратски филма“.
Източникът добави, че се работи по друг проект за Дисни+.
Още: Мечка нападна мъж в парка, той я разлюти със спрей
Още: Мъж се вряза с колата си в портата на ФБР, метна американското знаме и избяга (ВИДЕО)
"Съобщава се, че сделката е за завръщането на Джони Деп като Джак Спароу в "Карибски пирати 6" и отделен сериал на Disney Plus за ранния живот на капитана на "Черната перла".
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Президентска власт + лична изгода = 5 милиарда криптовалути. Или как семейство Тръмп трупа ли трупа
Той продължава: "Това, което мога да ви кажа, е, че студиото вече е подготвило проект за филм за Джак Спароу, така че много се надяват Джони да им прости и да се завърне в ролята на емблематичния си герой“.
Източникът заяви, че медийната къща работи по "сделка за 301 млн. долара", за да склони Деп да се завърне скоро, и също така се съобщава, че ще добави "значително дарение" за благотворителна организация по избор на Деп като жест на добра воля.
Звездата от "Едуард Ножиците" по-рано заяви, че няма да работи повече с Дисни, след като беше отстранен от шестия филм. Юридическият му екип твърди, че Джони е загубил 22 млн. долара, след като Амбър е публикувала през 2018 г. своя статия във "Вашингтон пост", която не идентифицира Джони, но ясно го заклеймява като домашен насилник. Джони заяви, че се е чувствал така, сякаш е "виновен до доказване на невинност" пред ръководството на Дисни.
Още: Марко Рубио е поискал среща с Александър Вучич
Още: Тръмп обяви, че има сделка за TikTok
Сценаристът на оригиналните "Пирати" Стюарт Бийти беше първият, който публично потвърди, че през 2018 г. студиото на Дисни се отказва от звездата, като преработва целия франчайз.