Джими Картър пак влезе в болница

03 декември 2019, 07:50 часа • 2274 | прочитания

Бившият президент на САЩ Джими Картър отново е в болница. Картър е бил приет в лечебно заведение в щата Джорджия с инфекция на уринарния тракт, предаде БГНЕС, позовавайки се на Reuters.

Още: Първите жертви за 100-те дни управление на Тръмп: Уволнен е съветникът по националната сигурност Майк Уолц?

Още: "Егоистична визия за Америка": Камала Харис критикува митата на Тръмп

"Той се чувства по-добре и очаква завръщането у дома", съобщава семейството на Картър.

Бившият президент е на 95 години, което го прави най-възрастният от четиримата бивши лидери на САЩ, които все още са между живите.

Миналата седмица Джими Картър беше изписан, след като лекарите му направиха процедура за намаляване на налягането в черепа, което се беше повишило заради кръвоизливи от няколко падания напоследък.

Още: 100 дни Разединени американски щати по-късно: С повече неизпълнени обещания не може

Още: Тъкър Карлсън набеди Зеленски за убиец, Украйна отговори: Искаше да си в ЦРУ, но не ти стигна IQ (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес