Апатичен ЦСКА излъга Арда и продължи на 1/4-финал за Купата на България

1909 0
Снимка: Официален сайт на ЦСКА
ЦСКА се класира за 1/4-финал за Купата на България след много трудна победа срещу Арда.

"Червените" победиха с 0:1 с гол на Али Соу след малко повече от минута игра. До попадението се стигна след грешка в защитата на домакините, които изиграха много силен мач.

Арда показа, че има желание да започне двубоя, налагайки преса, но това им изигра много лоша шега.

ЦСКА изчисти най-големия си дълг, разплати се с НАП

Кредиторите на фалиралото дружество ПФК ЦСКА АД вече получават парите си! Между тях ще бъдат разпределени 8-те млн. лева, платени от &l...

Малко повече след минута игра домакините допуснаха голяма грешка в защита, като Гаич вместо да изчисти свали топката към Али Соу, който не сгреши на опразнена врата.

Реферът Ивайло Стоянов първо изгони човек от щаба на Стамен Белчев, а показа два червени картона и на терена. Заради разправия между Соу и Хасани покрай тъча, реферът даде директен червен картон на Соу и втори жълт на играча на домакините.

В края на мача гол на Арда беше правилно отменен заради засада.

Подробности за развитието на мача, прочетете в SportLive.bg.

Рейтинг: 5 от 5. Гласували общо: 1 потребители