Арестуваха двама фенове на Спартак Варна за атаката срещу треньора на „соколите“

27 септември 2024, 11:17 часа • 639 | прочитания

Полицията във Варна е арестувала двама души за атаката срещу треньора на местния Спартак Кирякос Георгиу. Това разкриха колегите от „Блиц“. Както е известно, вчера около 50-ина привърженици на „соколите“ нахлуха на тренировка на тима като удариха гръцкия специалист и опитаха да го съблекат.

Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе

Още: "В Лудогорец равенството създава драма, а загубата се приема като край на света"

Кирякос Георгиу пострада от гнева на феновете

Малко след нападението срещу Георгиу на мястото на инцидента е пристигнала полиция. Униформените са задържали двама души, за които се смята, че са участвали в грозната проява и са ги откарали в близкото районно управление. Все още не е ясно какво наказание ще отнесат привържениците, ако бъдат признати за виновни.

Фенове на Спартак Варна

Собственикът на Спартак спря финансирането

Нападението срещу Кирякос Георгиу шокира футболната общественост у нас. Малко след атаката пък собственикът на Спартак Варна Павлин Николов заяви, че спира финансирането на първия отбор и има голяма вероятност той повече да се играе в елита. Бизнесменът обаче бе категоричен, че ще продължи да дава пари за школата.

Още: Веласкес каза дали Левски ще прави шпалир на Лудогорец и разкри за куп проблеми (ВИДЕО)

Още: В защита на Вили Вуцов: Поискаха оставката на Гонзо и Дисциплинарната комисия към БФС

ОЩЕ: От 2019 година насам: Новият стар треньор на Спартак няма победа начело на "соколите".

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес