Черно море подчини Локо Пловдив и продължава да гони второто място (ВИДЕО)

2653
Снимка: facebook.com/pfc.chernomore.varna

Черно море подчини Локомотив Пловдив с минималното 1:0 на стадион "Тича" във Варна в двубой от първия плейофен кръг от първата шестица на efbet Лига. Единственото попадение в срещата реализира Васил Панайотов още в 11-ата минута. "Моряците" събраха 65 точки, които им отреждат третото място - на 1 зад втория ЦСКА. "Смърфовете" остават на четвъртата позиция с 55 пункта.

Васил Панайотов е героят за Черно море

Сблъсъкът стартира с положения и пред двете врати. Иван Дюлгеров и Кристиан Томов обаче запазиха мрежите си сухи, преди да се стигне до 11-ата минута. Тогава Мазир Сула проби отляво и центрира към Панайотов, който засече с глава и изведе домакините напред. Към края на първото полувреме стражът на Черно море отново трябваше да демонстрира рефлекса си.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Празненствата в Разград се отлагат: Крумовград спъна Лудогорец не даде на „орлите“ да вземат титлата (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

Пропуски след почивката

След почивката Нтело осъществи страхотен пробив и намери Пешков, но българинът не се възползва от изгодната ситуация. В заключителния четвърт час попадение на Уеслен не бе признато заради засада. До края на двубоя младият Томов показа защо е заслужил титулярното място и не инкасира други голове.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Дни след 100-годишния си юбилей: Етър изпадна от Първа лига пет кръга преди края