Четвърта поредна загуба: Късен гол на Берое задълбочи кризата в ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

1675

Отборът на ЦСКА 1948 записа четвърта поредна загуба в efbet Лига, отстъпвайки на Берое с минималното 0:1 като домакин в среща от 26-ия кръг на българското първенство. Заралии стигнаха до победата след късен гол, реализиран след контраатака.

Берое излъга ЦСКА 1948 в края

ЦСКА 1948 контролираше топката в по-големи периоди от срещата и създаде повече ситуации за гол. "Червените" обаче така и не стигнаха до гол в Бистрица и бяха наказани в 88-ата минута, когато Джани Политино завърши бърза контраатака на своя тим.

Така тимът от Бистрица записа четвърта поредна шампионатна загуба, оставайки на шесто място с 37 точки. Берое пък записа втора победа в последните си три мача и се нарежда 10-и с 32 пункта. Тимът обаче е с мач повече от ЦСКА 1948, който има да изиграе отложен двубой.

По-рано Черно море спука гуми на "Колежа" и се отдалечи от титлата (ВИДЕО)