ЦСКА иска да вземе още един централен защитник, Фичо го гледа на живо

21 август 2024, 09:50 часа • 880 | прочитания

Ръководството на ЦСКА иска да вземе още един централен защитник до края на трансферния прозорец. Това съобщиха колегите от „Тема спорт“. Според информациите шефовете на „червените“ желаят на всяка цена да привлекат още един играч на този пост, за да повишат конкуренцията.

Още: Голям скандал в българския футбол! Баща и син скочиха да бият съдия, имаше и тирада след мача (ВИДЕО)

Още: 4-голово дерби на дъното! Румънец поведе клуб от Първа лига към спасението

ЦСКА има само трима централни защитници

В момента ЦСКА разполага с трима централни защитници в лицето на Християн Петров, Браян Кордоба и новото попълнение Лумбард Делова. Тази бройка е крайно недостатъчна, тъй като при контузия или наказание на някого, двойката в ядрото на отбраната остава без алтернатива.

Лумбард Делова Браян Кордоба Тибо Вион Иван Турицов ЦСКА

Филип Филипов е в чужбина, за да гледа човек на този пост

Според информациите единият от изпълнителните директори на ЦСКА Филип Филипов е в чужбина, където е наблюдавал на живо изявите на централен защитник. Все още обаче не е ясно дали преговорите с него ще се увенчаят с успех.

Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое

Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе

Вчера Стоян Орманджиев обясни защо се бави селекцията в ЦСКА.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес