ЦСКА не можа да вкара гол за десети път поред

9015

Десети мач без гол - подобна черна серия едва ли някой някога си е помислял, че може да сполети клубът с най-много шампионски титли по футбол на България - ЦСКА. Тя обаче е факт, след като и днес червените не вкараха гол - 0:0 с Лудогорец. Това е и второ нулево равенство за червените, откакто треньор отново им е Любослав Пенев.

Факт е, че откакто Пенев пое юздите, ЦСКА стои по-стабилно на терена, но в атака успех няма. Най-чистото положение за червените днес изпусна Стефан Николич - сам срещу вратаря на разградчани Владислав Стоянов, 15-тина минутки преди края. Лудогорец остана и с десет души две минути преди края на редовното време след червен картон за Александър Барт, а за финал на мача Юнес Хамза стреля опасно и можеше трите точки да отпътуват за Разград.

Манджуков: Има предпоставки, които да доведат ЦСКА до фалит

„Има предпоставки, които могат да доведат клуба до несъстоятелност“, това заяви мажоритарният собственик на ЦСКА Ивайло Ман...

Прочетете в Sportline.bg какво още се случи в мача и как агитката на ЦСКА се подигра с Лудогорец на тема "кренвирши".