И Ивайло Петев не знае какво се е счупило в играта на Лудогорец (ВИДЕО)

1831
Снимка: Ludogorets.com

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев призна, че самият той не може да си обясни какво се е счупило в играта на разградчани при загубата от Балкани на старта на квалификациите в Шампионска лига. "Зелените" загубиха с 0:2 като гости в първи мач от първия квалификационен кръг и ще гонят обрат в реванша в Разград.

Защо Лудогорец се провали срещу Балкани?

Петев тепърва ще търси причината за слабата игра на неговия отбор. На първо четене той изтъкна големия брой грешки на неговите футболисти, както и неспособността да се владее и разиграва топката за по-дълъг период от време. Според него обаче един гол в реванша може да обърне битката за Лудогорец.

Нещо в играта на Лудогорец се счупи

"Защо нещата не се получиха? Това трябва да разбера и аз. Защото след 10-15 минути нещо при нас се счупи. Изключително груби грешки, не успявахме да разиграваме топката поне до трети пас. Отборът на Балкани напълно заслужено победи", започна Ивайло Петев.

ОЩЕ: Кирил Десподов: Заслужено загубихме, в моята глава вариант "отпадане" няма (ВИДЕО)

Елементарни грешки за отбор от калибъра на Лудогорец

"Отбор като нашия не може да си позволи такъв елементарен гол (вторият гол в мача - б.р.). Всичко е до анализи. Футболът е игра на грешки. Резултат 2:0, с който трябва да се борим с всички сили в реванша", допълни треньорът на Лудогорец.

Лудогорец не може да си позволи такава игра в Разград

"На почивката с промените искахме по-трайно да държим топката. С толкова грешки постоянно трябваше да се борим за нея. Не трябва да допускаме това в Разград. Трябва да поздравим отбора на ФК Балкани, игра изключително добър футбол.

Трябва да работим върху доста неща. В петък срещу Крумовград ще направим доста промени и чакаме реванша. Трябва да вкараме гол, с него се печели двубой. Ще се борим с това, което имаме", каза още Ивайло Петев.

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Битка за слава и много пари - Лудогорец мечтае за ново чудо в Шампионска лига