Българският шампион Лудогорец удължи договора на нападателя Спас Делев. Разградчани се похвалиха с новия контракт на Делев, който ще продължи да играе със зелената фланелка. От клуба обаче не разкриха с каква продължителност е новият договор.
Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)
Още: "Предприе рисковани действия": Джипът на Наско Сираков с опасно изпреварване на пътя (ВИДЕО)
Спас Делев преподписа с Лудогорец
Лудогорец и Делев са финализирали преговорите в началото на тази седмица, като самият футболист обяви пред клубния сайт, че има какво още да даде на отбора. Спас премина при "орлите" в края на 2021 година, като до момента има 98 мача за отбора.
"Щастлив съм, че оставам в Лудогорец. Има още какво да дам на клуба в мачовете от първенството и европейските клубни турнири", коментира Спас Делев, който има 13 гола и 10 асистенции на сметката си. Тази година Делев ще навърши 35 години.
Още: Левски изкарал десетки милиони от доведени от Мъри
Още: Рокадите на "Колежа" започнаха! Основна фигура зад успехите на Ботев Пловдив напусна
ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Едни израснаха с Тодор Живков, други с Лудогорец
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Трансферът се пече: Голаджия на Лудогорец е пред завръщане в елита на родината си
Още: Венци Стефанов пак захапа изгонен от Славия: Новият капитан не е по-висок, но има по-голямо сърце