Локо Пловдив изтегли късата клечка в Лига Европа - Тотнъм идва в България

5542

Първият измежду двата български тима, който научи своя жребий, бе Локомотив (Пловдив). "Смърфовете" изтеглиха възможно най-кошмарният съперник - английският гранд Тотнъм. "Шпорите" ще гостуват в България на 17 септември.

Жребият започна в 14:00 и ще можете да го следите НА ЖИВО в SportLive.bg.

Преодолими съперници за ЦСКА, Локо Пловдив и Славия в ЛЕ

Вицешампионът ЦСКА разбра съперника си за първия квалификационен кръг в турнира Лига Европа. "Червените" бяха поставени в този първи к...

В предишния кръг "армейците" се справиха трудно след пълен обрат и победа с 2:1 над непретенциозния малтийски Сиренс, докато "смърфовете" се мъчиха до последната минута и надделяха с минималното 1:0 над черногорския Искра.

Във втория квалификационен кръг доста по-сериозни съперници очакват родните клубове. Футболистите на Стамен Белчев ще играят срещу един измежду Бате Борисов (Беларус), Шкендия (Македония) и Партизан (Сърбия), като безспорно македонският тим изглежда най-привлекателен за ЦСКА, докато сръбският - най-тежък.