Лудогорец изпусна и втория си шанс да се класира напред, всичко ще се решава в Германия

5782
Снимка: Оф. сайт на Лудогорец

Българският шампион Лудогорец загуби с 1:2 от Истанбул ББ в 5-ия си мач от Лига Европа и изпусна шанса си още тази вечер да се класира за 1/16-финалите. В 20' Висча откри резултата, а седем минути по-късно Фрай удвои преднината на турския тим. В 62' разградчани върнаха едно попадение чрез Марселиньо.

Истанбул ББ започна изключително агресивно двубоя, владееше повече топката и пресираше Лудогорец. Логично, предвид показаното на терена, гостуващият тим отбеляза две попадения още през първата част и усложни задачата на българския шампион. Лудогорец започна доста по-добре втората част и успя да върне едно попадение, което даде импулс в играта им, след което направи куп пропуски, за да се поздрави поне с равенството.

Вижте къде да гледаме Лудогорец - Истанбул ББ

Българският шампион Лудогорец е на крачка от класирането за директните елиминации на турнира Лига Европа. Тази вечер момчетата на Димит...

В другата среща Брага спечели с 3:1 срещу Хофенхайм и си гарантира първото място в крайното класиране, събирайки 10 точки. Лудогорец е втори с 8, трети е Истанбул Башакшехир с 5, а Хофе има 4. В последния мач българският тим гостува в Германия.

Всичко интересно от срещата вижте в Sportlive.bg.