Националите по футбол изядоха здрав пердах от Япония (ВИДЕО, 18+)

2941

Сериозен футболен пердах понесе българският национален отбор по футбол при гостуването си на Япония. Нашите футболисти загубиха с 2:7 от най-силния азиатски отбор, като Георги Миланов пропусна дузпа.

България играе в приятелския турнир Купа "Кирин", но нямаше нищо приятелско в отношението на "самураите". Още в 4' Шинджи Оказаки, който стана шампион с Лестър, вкара за 1:0 а след над 20 минути затишие "самураите" ни вкараха 3 бързи гола за край на първото полувреме. Голмайсторите бяха на два пъти Кагава и един на Йошида - 4:0 до почивката.

Иво Тонев подава оставка като председател на УС на "Левски"

Иво Тонев ще подаде оставка като председател на Управителния съвет на "Левски". Това заяви самият той след днешното заседание на Управи...