Организаторите на протеста срещу Българския футболен съюз обявиха, че ще продължат с протестните действия, след като Борислав Михайлов отказа да подаде оставка. Преди минути президентът на БФС обяви пред медиите, че ще коментира темата за неговата оставка през следващата седмица.
Още: БФС одруса сериозно Левски след дербито с Лудогорец
Още: ЦСКА този път си върза гащите - разкриха за безмилостни клаузи в договора на Христо Янев
Протестите срещу БФС и Борислав Михайлов продължават
От Фейсбук страницата "Оставка на БФС начело с Боби Михайлов" веднага коментираха думите на Михайлов, като определиха поведението и изказването му за "наглост". От организаторите на протеста добавиха, че протестните действия продължават, като заявиха, че скоро ще обявят ден и час за следващото мероприятие.
ОЩЕ: Долу ръцете от г-н Борислав Михайлов!
Още: На кого повериха националите: Кой е Александър Димитров и има ли нужния опит?
Още: Гонзо се разгневи - повиши тон, нахока всички, удари по масата и тръшна вратата (ВИДЕО)
Михайлов отказа да подаде оставка, готви се нов протест
"Наглост. Борислав Михайлов НЕ подаде оставка! Хора! Продължаваме с протестите! Очаквайте ден и час за следващия! Заедно до победата!", написаха от "Оставка на БФС начело с Боби Михайлов".
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Георги Иванов - Гонзо обяви името на новия селекционер на националния отбор по футбол
Още: ЦСКА взе окончателно решение кой да бъде новият треньор!
Коментар за протеста срещу БФС направи и бившият спортен министър Весела Лечева, която заяви пред Actualno.com, че е гневна от случващото се (ВИДЕО).