Томаш отвърна на Станислав Генчев: ЦСКА е рекордьор по титли, а не по втори места (ВИДЕО)

27 септември 2024, 12:56 часа 835 прочитания 0 коментара

Треньорът на ЦСКА Александър Томаш отговори на наставника на Левски Станислав Генчев, който преди дни заяви в свое интервю, че няма как „червените“ да са претендент за титлата след лошия старт на сезона. Томаш бе категоричен, че „армейците“ са рекордьор по шампионски отличия в България, а не по втори места.

Още: Българинът, който блестеше в Англия, а сега изгражда таланти в Лондон

Още: Хулио Веласкес: Левски направи голям мач! Ако бяхме вкарали първи, щяхме да продължим

Томаш коментира думите на Генчев

Томаш сподели, че треньорите у нас трябва да показват взаимно уважение и по този начин да изведат професията на друго ниво. Той допълни, че няма как да каже нещо лошо за свой колега, но това не му попречи да жегне наставника на вечния съперник.

„Няма да кажа лошо за който и да е колега“

„Крайно време е треньорите да показваме взаимно уважение. Да изведем треньорската професия на друго ниво. Няма да кажа лошо за който и да е колега. Напротив – уважение. ЦСКА е рекордьор по титли, не рекордьор по втори места“, заяви Александър Томаш.

Още: Изключително достоен Левски бе закопан от задна ножица и съдийска тесла в Лига Европа!

Още: Сангаре алармира, УЕФА наказва: Съперник на Левски изгоря с 5-цифрена сума

Преди мача с Черно море Томаш заяви, че ЦСКА трябва да излиза на стадиона с ореол на победител.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес