Успешен дебют за Любо Пенев начело на Ботев (Пловдив)

10452

Новият треньор на Ботев (Пловдив) Любослав Пенев дебютира с победа начело на тима, съобщава официалният сайт на Ботев (Пловдив). В контролен мач, който се изигра в Австрия, където Ботев е на подготвителен лагер, избраниците на Любослав Пенев победиха австрийския Санкт Пьолтен с 4:2.

В 8-ата минута австрийците поведоха чрез Фуцик. В 19-ата минута Иван Цветков изравни.

Ботев срещу Лацио и Сити за талант на Литекс

Втори футболист на Литекс след стопера на националния отбор Илия Миланов е трансферна цел на новия наставник на Ботев (Пд) Любослав Пен...

В 49-ата минута юношата Цветелин Чунчуков даде преднина на Ботев, а в 58-ата минута отново той направи резултата 3:1.

В 63-ата минута Хубер си вкара автогол за 4:1 за Ботев. Крайното 4:2 оформи Шибени малко преди приключването на двубоя.

Следващият контролен мач на Ботев е на 17 юни, като съперник е Адмира Вакер.

В Ботев разделени между "селесао" и "Ла Фурия"

Започващото днес Световно първенство по футбол е една от основните теми в лагера на Ботев в австрийското градче Фьозендорф. Мондиалът в...