Адв. Марковски: Профилът на убиеца от Нови Искър не съвпада с този на Росен Ангелов

09 януари 2018, 09:36 часа 11221 прочитания 0 коментара

Профилът на убиеца от Нови Искър не съвпада с този на Росен Ангелов.

Още: Затворена в тенекии: Хванаха близо 700 кг марихуана на път за Турция

Още: От къщата се чули изстрели: Баща уби сина си край София

Това е мнението на адвокат Марин Марковски. По думите му блудник педофил няма как да извърши подобно престъпление.

"Блудникът е действително затворен човек. Педофилията е едно много мъчително страдание, което съпътства сексуалния начин на живот на някои хора. Много е мъчително и за околните. Блудникът е в изключително ужасно положение ако попадне в затвора. Там деветият кръг на ада ще е детска градина", поясни Марковски в интервю за bTV.

"Той се е криел да не отиде в затвора. При него е било задача номер едно да се крие. Тази психология на блудника трудно се вписва с вампиро-убиеца. Блудниците са интровертни, стават активни само ако има момиченце, което да заплува в обърканото им либидо", поясни още Марковски.

Още: Два самолета, хеликоптер и над 40 военни гасят пожарите у нас

Още: Около тялото му имало въжета: Куче се удави в морето

"Действително точният изказ има много въпросителни, въпреки категоричното становище на полицията, че Росен Ангелов е убиецът", каза още Марковски.

По думите му от полицията трябва да кажат ДНК материалът, който за тях категорично доказва, че Ангелов е убиецът, откъде точно е дошъл:

"Не може да се разсъждава, че той е отишъл там да пие вода или вино. Този въпрос е много важен, а по него няма яснота."

Той добави също, че ДНК експертиза няма как да се извърши за толкова кратък период от време, ако е намерен косъм без луковица на него.

Още: Дело срещу ДАР след зрелищната акция в президентството блокира

Още: Известен руски режисьор се удавил в България

"Когато той стреля, там има трима мъже. Тези трима мъже най-малката реакция е да хукнат да излязат през прозореца. Изисква се време докато простреляш единия, другите наблюдават това нещо. Да се убият пет човека на куп без да има съпротива, без да има реакция, действително е нещо доста подозрително", допълва Марковски.

"Пътят към истината е в съмнението. Полицията стояха по гори и паланки, да им отдадем дължимото. Но дължат на обществото пресконференция с фактите", категоричен бе адвокатът.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес