Адриан е добре, почива си. Всички сме много щастливи и благодарни, че се развиха така нещата. Не е упражнено насилие. Не сме водили разговор с него. Платен е откуп. Това заяви Тони Златков - бащата на отвлеченият преди дни Адриан Златков.
Още: Започва втора проверка на полицаите, пристигнали на инцидента с АТВ в "Слънчев бряг"
Още: 18-годишен е задържан за пожара в "Кръстова вада" в София
Златков беше категоричен, че отвличането не е свързано с бизнеса на семейството.
"Той е бил много дезориентиран. Добри хора го докараха, на които също много им благодаря, ние го взехме от бензиностанция на Горубляне, той ни се обади от телефона на хората. Не са го тормозили, добре са се отнасяли, колкото и да е странно, трябва да благодаря", допълни още бащата.
Бизнесът ни е изключително чист прозрачен и толерантен. Не е имал врагове или проблеми. Не подозираме никой от обкръжението. Не търся възмездие, искам да си върнем спокойствието, нашия нормален живот, допълни още Тони Златков пред bTV.
Още: Учител в София е задържан за педофилия, имал връзка с ученичка от 7. клас
Още: Задръстване от 10 км: ТИР гори на АМ “Тракия“
Според него целта на отвличането е била пари, но отказа да уточни каква е била сумата на откупа. Синът му е бил върнат на следващия ден вечерта, след като са били предадени парите.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
"Моят начин на живот е почтен и на цялото ми семейство, не смятаме, че начинът ни на живот е разхайтен. Похитителите водеха толератна комуникация, до колкото може да се нарече толерантна."