Харалан Александров: Враговете на Гешев са мафията и терористична Русия

02 май 2023, 08:15 часа 4728 прочитания 0 коментара

Сериозните врагове на главния прокурор Иван Гешев са доста по-опасни и неприятни хора от тези, които искат да ограничат правомощията му. На първо място това е организираната прастъпност - различните мафиотски групи. Второто, което ми хрумва, е терористичната руска държава, тъй като той отправи тежка закана, че ще арестува Владимир Путин. Мисля, че имперските персони не обичат такива неща. Това коментира Харалан Александров в ефира на Нова телевизия.

Още: Техническа експертиза показа изправно ли е било АТВ-то от адската катастрофа в Слънчев бряг

Още: Разследват учителка след сигнал за сексуално насилие над 4-годишно дете (ВИДЕО)

"Какво ще произтече от случилото се с Гешев, е трудно да се каже. Но вероятно пукнатината в политически план се отвори може би ще е по-сериозна от дупката, която изкопа взрива край пътя", заяви още той.

Според него станалото с Гешев няма да го изплаши, а напротив - ще го мотивира още повече.

"Мен ме ужасява фактът, че не малка част от обществото казва, че това е инсценирано, че това е за отклоняване на вниманието при положение, че деца са пътували в колата. Факт е, че някого не го е страх, че има безстрашие срещу държавата", посочи от своя страна журналистът Ружа Райчева.

Още: И втора кръвна проба показа: Младежът, премазал хора с АТВ, е бил под въздействие на наркотици

Още: Тежка катастрофа в София, има много пострадали

"Това, което се случи, е предупредителен изстрел. Но трябва да се види кой има полза от него", коментира от своя страна Ивайло Нойзи.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виолета Иванова
Виолета Иванова Отговорен редактор
Новините днес