Починал е един от шофьорите, пострадали при тежката катастрофа по пътя Варна – Бургас в района на село Старо Оряхово. Това съобщиха от пресцентъра на болница „Света Анна“ във Варна, цитирани от радио "Фокус".
Още: Рязък скок на фалшивите банкноти от 100 и 50 лв.
Още: Здържаха мъж за пожара в Българово
Починалият мъж е български гражданин и е управлявал автомобила с бургаска регистрация. Водачът на автомобила с украинска регистрация, участвал в челния сблъсък на пътя Варна – Бургас, е настанен в Клиниката по ортопедия и травматология със счупено бедро и китка.
Тежко е състоянието на пострадалото 7-годишно дете, което в момента все още е в операционната и лекарите се борят за живота му. В отделението по анестезиология, реанимация и интензивно лечение е настанена бременна жена, която също е сред пострадалите при тежката катастрофа, станала около обяд днес.
При пътното произшествие има още един пострадал, който също е настанен в Клиниката по ортопедия и травматология. От болницата допълниха, че той е в добро общо състояние – контактен и в движение.
Още: Жената до загиналия в катастрофата лекар от Сирия не може да го погребе
Още: Искат постоянен арест за 21-годишния шофьор, врязал се с колата си в автобус
Снимка: Архив
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Мъжът, подал фалшив сигнал за бомба на летището в София, остава в ареста
Още: Домашен арест за 18-годишния, прегазил 6 души с АТВ в Слънчев бряг