С вкус на СИХРЕ

04 ноември 2014, 16:22 часа 11088 прочитания 0 коментара

Ще усетите вкус на млечен шоколад или печени ядки със специалните кафета, приготвени от майстори баристи. Ще дегустирате висококачествени алкохолни напитки, запознавайки се и с начина на производство и вкусовите им характеристики. Ще разберете какви са възможностите за развитие на целогодишен туризъм в страната.

Още: Неочаквани данни за инфлацията във Великобритания

Още: "Продължаваме промяната": БНБ отказва да защити банковата система от хора в списъка "Магнитски"

Заповядайте на 14-ото издание на специализираното изложение за хотелско и ресторантско оборудване СИХРЕ в Интер Експо Център. С тематично разделени зони над 60 изложители ще представят най-новите продукти и услуги на близо 100 световни бранда за хотелско, ресторантско, кетъринг и СПА оборудване. В изложбата ще бъдат показани компании от 15 държави на площ от 3500 кв.м.

В дните до 8 ноември

Всяка година изложението е неразделна част от икономическия живот на София и заема важно място в календара от събития на града, а мащабите му го превръщат в най-големия бизнес форум в страната за хорека сектора.

Още: САЩ разшириха митата за стоманата и алуминия

Още: Нова посока за цената на петрола в очакване на преговорите за Украйна

И тази година целите са пределно ясни: предоставяне на директен контакт с участващите компании от индустрията, сключване на договори и създаване на общност около продукта на всяка фирма.

В допълнение обаче посетителите на СИХРЕ ще наблюдават как майстори баристи от Асоциацията на българските баристи приготвят гурме кафета по няколко алтернативни метода. Те ще демонстрират и извличане на екстракт от кафеените зърна, за да достигнат до най-вкусната и ароматна част от съдържащите се етерични масла и, разбира се, ще разказват за вкусовете на ароматната течност.

Освен това Beverage Convent ще направят демонстрации на атрактивното шоу-барманство и ще проведат лекции и обучения за пълноценното практикуване на професията.

По време на изложението ще бъдат проведени и различни семинари и работни срещи, а Националната художествена академия, Професионалната гимназия „Велизар Пеев“ и Софийската професионална гимназия по туризъм ще демонстрират развитието си в различни специалности, чрез творби и продукти.

Още: Губернаторът на Крим призна: Бензинът е кът (ВИДЕО)

Още: Спорът за митата: САЩ отчитат "много добър" диалог с Китай

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Райкова
Деница Райкова Отговорен редактор
Новините днес