14-годишно момче загина при кървава свада между ученици в Албания (ВИДЕО)

19 ноември 2024, 10:46 часа • 1031 | прочитания

14-годишно момче загина от прободна рана след спречкване в училище в  столицата на Албания, съобщава македонската медия "Либертас". По данни на полицията починалото момче е било прободено директно в сърцето. 

Още: Украйна обяви колко души се водят за изчезнали от началото на войната

Още: НА ЖИВО: Кризата в Украйна, 02.05.25 - Вашингтон и Киев подписаха сделката за минералите, какво следва?

Има ранени

По време на свадата двама ученици са ранени, като единият е с прободна рана в областта на гърдите, а другото момче е настанено в частна болница без опасност за живота. Един ученик е задържан от полицията. 

Конфликт заради недоразумения в социалните мрежи

Инцидентът е станал в близост до 9-класното училище "Фан Ноли", при който учениците, които са на една възраст, са се сбили след края на учебния час. По първоначална информация конфликтът е станал заради недоразумения в социалните мрежи, съобщи Топ Ченъл. ОЩЕ: Китаец уби с нож няколко ученици - защото не успял да завърши училище (ВИДЕО)

Още: Фридрих Мерц: Новият германски канцлер с крайна непопулярност и харизма

Още: Опит за убийство на украински националист беше запечатан на ВИДЕО

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Китанова
Деница Китанова Отговорен редактор
Новините днес