Ливърпул прегази Ласк, 10 от Аякс рухнаха в 7-голов трилър и шоу на Обамеянг (ВИДЕО)

3807

Ливърпул разби Ласк с 4:0 в мач от петия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Коди Гакпо блесна с две попадения. Луис Диас и Мохамед Салах също записаха имената си сред голмайсторите. Възпитаниците на Юрген Клоп уцелиха и две греди. Така мърсисайдци оглавяват класирането с 12 точки. Ласк е на дъното с 3 пункта в актива си.

Олимпик Марсилия и Аякс сътвориха истинско зрелище

Олимпик Марсилия и Аякс сътвориха истинско зрелище на „Велодром“ в сблъсък от група „B“. Пиер-Емерик Обамеянг имаше ключова роля за успеха на "фокейците" с 4:3 със своя хеттрик. Шансел Мбемба вкара другото попадение за френския тим. За "божиите синове" точни бяха Браян Броби (2) и Чуба Акпом. Олимпик Марсилия се изкачва на върха на своята група с 11 точки. Аякс, който остана с 10 души на терена в 62-рата минута при резултат 3:2 за съперника, е последен със само 2 пункта.

ОЩЕ ОТ ЛИГА ЕВРОПА: Брайтън продължава напред в Лига Европа, Бетис се издъни и ще чака до последно (ВИДЕО)

Рома с изненадващ хикс, Леверкузен - безгрешен

Рома направи изненадващо равенство 1:1 като гост на швейцарския Сервет. Ромелу Лукаку откри в 22-рата минута. Крис Бедиа възстанови паритета в началото на втората част. Байер Леверкузен пък продължава безгрешната си серия в надпреварата. "Аспирините" надвиха Хекен с 2:0. Точни бяха Виктор Бонифейс и Патрик Шик.

ДНИТЕ ДО ЕВРО: България победи, но не елиминира бъдещия европейски шампион

Спортните рубрики на Спортни новини - Actualno.com вече са онлайн!🤩 ✍️Всяка седмица Ви очакват коментари, анализи,...

Публикувахте от Спортни новини - Actualno.com в Понеделник, 27 ноември 2023 г.