Манчестър Сити се размина с катастрофа

15829

Отборът воден от Мануел Пелегрини можеше да стане за смях днес в двубоя срещу “Уотфорд”. “Гражданите” спечелиха с 4:2 и се класираха напред в турнира за ФА Къп, но до 60-та минута губеха с 0:2.

Тогава дойде и времето за намаляване на резултата. Автор на първото попадение за “Сити” бе Серхио Агуеро. Днес определено бе денят на аржентинеца, който вкара още две попадения и спаси отбора си от сензационен резил насред “Етихад Стейдиъм”. След първия си гол той възстанови равенството в 79-та минута. В 87-ма колегата му Коларов обърна резултата на 3:2, а в добавеното време Агуеро оформи своя хеттрик.

Туре смути Сити и всички фенове на отбора – искал да ходи в ПСЖ

Яя Туре вся смут сред ръководството и феновте на „Манчестър Сити“ заявявайки, че е „отворен“ за трансфер в посо...

През настоящата кампания само “Байерн Мюнхен” успя да победи “Сити” на собствен стадион, а днес можеше това да се повтори- при това от доста по-слаб съперник. С головете на Фернандо Форестиери и Трой Дийни “Уотфорд” можеше да поднесе сензационен шок сред редиците и феновете на “гражданите”, но това не се случи.