Манчестър Юнайтед и Арсенал поделиха точките в зрелищен мач

06 декември 2018, 08:42 часа 1080 прочитания 0 коментара

Английските грандове Mанчестър Юнайтед и Арсенал не успяха да се победят и завършиха наравно 2:2 в дербито от междинния 15-и кръг на Премиършип.

Гостуващият тим на "артилеристите" на два пъти повеждаше в резултата, но не съумя да удържи преднината си.

Мениджърът на "червените дяволи" Жозе Моуриньо изненадващо остави на пейката Пол Погба и Ромелу Лукаку, а вместо тях се появиха Пол Погба и Антони Марсиал

Арсенал поведе в 26-ата минута с гол на Шкодран Мустафи, а отговорът на Юнайтед последва бързо и след четири минути Марсиал възстанови равенството.

Александър Лаказет отново даде преднина на лондончани в 68-ата минута, а този път домакините върнаха попадението още в ответната атака, когато Джеси Лингард порази противниковата мрежа за 2:2, резултат, който се запази до края.

Арсенал не познава поражението вече в 13 срещи и е на пето място в класирането с 31 точки, а Манчестър заема осмо място с 23 точки. 

ВИДЕО и подробно описание на срещата можете да видите в sportlive.bg

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес