Миланов направи добър мач за ЦСКА Москва

15069

ЦСКА (Москва) победи като гост Волга (Нижни Новгород) с 2:1 в мач от 15-ия кръг на футболното първенство на Русия. С гол на Лутън Шелтън в 30-ата минута отборът на Волга поведе в резултата. В 34-ата минута Сейду Думбия изравни.

Зоран Тошич вкара победният гол за ЦСКА в 72-ата минута на мача. Георги Миланов започна в титулярния състав на ЦСКА и игра до 69-ата минута. За ЦСКА това е осма победа за сезона. Тимът на Волга пък регистрира осма загуба от началото на кампанията.

ЦСКА събра 27 точки, и е на четвърта позиция, докато Волга остана със 17 и е 10-ти, преди останалите срещи от кръга, пише football24.bg.