Юнайтед пак излъга Кристъл Палас след съдийско побутване

14241

Манчестър Юнайтед победи Кристъл Палас с 2:0 като гост в последния мач от днешната програма на 27-ия кръг на английската Висша лига.

И двете попадения бяха реализирани през втората част на мача. Робин Ван Перси откри резултата в 63-ата минута, след като бе точен от дузпа. Нарушението бе на Маруан Шамак срещу Патрис Евра, като останаха съмнения дали то е в наказателното поле. По същия начин Юнайтед победи лондончани през есента. Пет минути по-късно Уейн Рууни удвои преднината на Манчестър Юнайтед и оформи крайното 2:0.

След успеха възпитаниците на Дейвид Мойс се изкачиха до шеста позиция във временното класиране с актив от 45 точки. Кристъл Палас е 15-и с 26 точки.

Постно нулево реми между Арсенал и Юнайтед

Отборите на Арсенал и Манчестър Юнайтед завършиха 0:0 в дербито от 26-и кръг на английската Висша лига, предаде БГНЕС. Мачът се игра ...