Заедно можем!

Ансамбълът на България с титла в многобоя в София

3493
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg
Националният ансамбъл по художествена гимнастика на България спечели титлата в многобоя на Световната купа в София.

Още вчера грациите ни, в състав Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс, Стефани Кирякова и Ерика Зафирова и с треньор Весела Димитрова, дадоха сериозна заявка за първото място след страхотно представяне в съчетанието с пет топки, което получи рекордна оценка от 44.150 точки.

Ансамбълът ни по художествена гимнастика постави световен рекорд

Ансамбълът ни по художествена гимнастика постигна рекорден резултат в световната историята на този спорт - съдийска оценка на изпълнени...

Днес ансамбълът ни бе на много високо ниво и при представянето си на композицията с обръчи и бухалки, получавайки 40.200 точки, за да затвърди първото си място и да спечели убедително златния медал.

На второ място остана ансамбълът на Азербайджан, а на трета позиция се наредиха гимнастичките на Япония.

Утре в последния ден на Световната купа ансамбълът ще участва и в отделните финали на двете съчетания от 13:15 и 16:05 часа.

Всяко дарение ще бъде предназначено за неуморния екип на Actualno.com.

Име на получател: Уебграунд ЕООД

IBAN: BG53UBBS80021021528420