Ивет Лалова: Тази година видях пот, кръв и сълзи, но е време за Токио

6386

Тази година видях пот, кръв и сълзи със скенери, които показваха контузии в средата на сезона. Подложих се на спешна операция през януари, така че благодаря и на докторите, които ми помогнаха да се справя с това - д-р Корсети и д-р Иванов.

Благодаря на Бог, че имам толкова много победи и страхотни резултати, за които да съм щастлива през този сезон.“

Фантастична Ивет Лалова отново седма в света!

Ивет Лалова завърши на престижното седмо място във финала на 200 метра на Световното първенство по лека атлетика в Доха! Най-бързата бъ...

Това написа в емоционален пост спринтьорка Ивет Лалова, която завърши на седмо място във финала на 200 метра на Световното първенство по лека атлетика в Доха, Катар. Това беше трети финал в кариерата ѝ и общо седмо участие на шампионата на планетата.

„22,77 за 7-мо място на 7-мото ми Световно първенство (и тичайки два пъти в 7-ми коридор). Първо искам да благодаря на мъжа, който е с мен 24/7 (и повярвайте ми това не винаги е лесно), моя съпруг/физиотерапевт/треньор и още толкова много неща – Симоне Колио.

На проф. Бономи, че винаги е бил треньорът, който е вярвал в мен, дори повече отколкото аз съм вярвала в себе си. На цялото си семейство, че е толкова подкрепящо и невероятно. На партньорите ми за тренировки“, пише още Ивет Лалова.

Атлетката благодари и на спонсорите си, както и на Българската федерация по лека атлетика, на спортното министерство заподкрепата и на феновете за хилядите съобщения.

Ивет Лалова спечели квота за Олимпиадата в Токио

Най-добрата българска спринтьорка Ивет Лалова-Колио си осигури участие на Олимпийските игри в Токио следващото лято, след като спечели ...

Време е да тръгна по пътя към Токио 2020, завършва лекоатлетката поста си в „Инстаграм”.