Атанасова: ГЕРБ ще започне дебат и ще гласува за оставката на Жаблянов

15 февруари 2018, 21:30 часа 1954 прочитания 0 коментара

ГЕРБ не само ще инициира подписка с искане за оставката на депутата от БСП и зам.-председател на парламента Валери Жаблянов, но ще започне дебат и ще гласува за оставката му.

Още: "С най-нежния глас ми каза, че съм мишка": Ивелин Михайлов закъснял за работа заради Пеевски

Още: ДСБ започва проверка дали държавата фаворизира дадени общини (ВИДЕО)

Това каза депутатът от ГЕРБ Десислава Атанасова.

„Това е нашето разбиране за поемане на отговорност. БСП са твърде различни и за тях е съвсем нормално Иво Христов, който нарече народа дебили, да е в парламента или пък колегата, който е с повдигнато обвинение за купуване на гласове. Следва да се носи отговорност и е време БСП вече да покаже, че може да се справи с този проблем“, коментира Десислава Атанасова, цитирана от Фокус.

Тя допълни, че се надява до следващата седмица Валери Жаблянов сам да напусне поста зам.-председател на Народното събрание.

Още: Атанасов за сблъсъците с Пеевски: Даде се знак на обществото кой управлява държавата (ВИДЕО)

Още: "Наркоман. Погледни колко си смешен": Пеевски в словесен сблъсък с Асен Василев, Кирил Петков и ПП (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес