"Неведнъж съм изразявал готовност да бъда кмет на всички софиянци и да защитавам интересите на всички граждани. За да постигнем устойчиви резултати и да подобрим значително качеството на живот в София, съм готов да разговарям с всички политически сили."
Още: След като казаха "А", да кажат и "Б": Зам.-кмет търси къде е мафията
Още: Пеканов: Брюксел чува и мнението на Радев за еврозоната
Това написа в профила си в социалните мрежи кметът на столицата Васил Терзиев. От поста му стана ясно, че е изпратил покани за срещи до лидерите на всички партии и коалиции, представени в Столичния общински съвет, които да бъдат проведени преди заседанието на Съвета на 20 ноември.
Още: Терзиев е поканил Бойко Борисов на среща за обсъждане на приоритети (ДОКУМЕНТ)
"Целта е да обсъдим общите политики и приоритети за развитието на София, както и начините те да бъдат подкрепени в бюджета на Столичната община през 2024 г. В програмите ни за управление на столицата имаме достатъчно общи приоритети, по които можем да работим заедно в полза на гражданите на София", посочи Терзиев.
Още: Ивайло Мирчев: Ще хвърчат глави, ако се установят злоупотреби в „Младост“ и „Люлин“
Още: "Да не говорят с недомлъвки": Петков и Василев за напусналите кметове от "Продължаваме промяната"
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Деница Сачева стана вицепрецидент на ПАСЕ
Още: Радев обвърза еврозоната с войната в Иран: "България да не бъде въвлечена в конфликтите" (ВИДЕО)
Той вярва, че ще бъдат намерени пресечните точки и Общинският съвет ще може да започне ефективна работа още следващата седмица, за да "решава неотложните проблеми в нашия град".
Още: Хекимян със заявка: Опозиция до дупка в София, виждаме нова сглобка