Пресцентърът на правителството ще разследва кой и защо е отрязал Кавачевски от снимката с Петков и Блинкен

21 февруари 2022, 07:30 часа • 6259 | прочитания

Остри реакции в Скопие за скандала, който се разрази, след като българският премиер Кирил Петков публикува във "Фейсбук" снимка с Антъни Блинкен, от която обаче е изрязан македонският премиер Димитър Ковачевски.

Още: Наталия Киселова от Копривщица: Свободата не ни е дар (ВИДЕО)

Още: Удар за Борисов: Мария Габриел извън ръководството на ЕНП

Стана ясно, че македонският премиер е свален от снимката, след като Димитър Ковачевски публикува снимка с българския премиер и Антъни Блинкен, а няколко часа по-късно Петков публикува същата снимка, на която Ковачевски не присъства. Засега няма реално обяснение за истинските мотиви за смяната на снимката.

Снимките пристигат директно от европейските институции. От пресцентра на МС ще проверят дали има грешка и каква е причината снимката да е изрязана - коментираха от правителствената пресслужбата за БТВ. 

Още: Живописният плаж „Болата“ с нов стопанин

Още: Борислав Гуцанов се обяви против повишаването на пенсионната възраст

ВМРО-ДПМНЕ излезе с декларация във връзка с изрязания македонски премиер.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Мартин Стоянов
Мартин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес