Чарли ще ни радва пак на 28 юни

01 март 2012, 07:41 часа 0 коментара

Новият комедиен телевизионен сериал на Чарли Шийн "Психотерапия" ще дебютира на 28 юни 2012 по телевизионния канал ЕФ Екс на компанията "Фокс", съобщи Контактмюзик.

Още: Това ли е големият победител в "Игри на волята" 7?

Още: "Ужасяващо" и "страшно погрешно": Реакциите на холивудските звезди към виртуалната актриса

Поредицата свободно интерпретира темите от едноименния филм с Джак Никълсън и Адам Сандлър, пуснат на екран през 2003 година.

Със сериала Еф Екс ще стартира своя летен комедиен сезон. Актьорът Чарли Шийн изглежда малко е поулегнал и поведението му е станало по-предвидимо, пише сайтът. Той беше изгонен от предишния си сериал "Двама мъже и половина" заради скандални прояви.

Но Шийн не изневери на опърничавия си нрав, като заяви преди време пред сайта TMZ, че му било писнало да се преструва, че заместникът му Ащън Къчър добре се справя в продължението на "Двама мъже и половина". Според него шоуто вече не струвало.  

Още: Помните ли актрисата Хазал Кая? Вижте колко е променена днес (СНИМКИ)

Още: След концерта в България: Роби Уилямс разкри за тежка диагноза

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес