Джони Деп става индианец

19 януари 2012, 20:35 часа

Гор Вербински, който се прочу с "Карибски пирати", "Армагедон" и "Да изчезнеш за 60 секунди", отново изкуши Джони Деп. Джак Спароу, който напоследък май има противоречия с любимата си жена Ванеса Паради, започва снимки в "Самотният рейнджър" през февруари в Мексико, съобщи Comingsoon.net, цитиран от АСН.

Още: Ева Кикерезова проговори за един от най-големите си проблеми, ето какво се случва с нея

Още: Официално: Драгана Миркович и Тони Биелич се разведоха

Вербински прави игрална версия на популярния в САЩ анимационен сериал. За пръв път той се споменава в радиопиеса през 1933 г. По-късно по темата са правени различни продукции. През август 2011 г. "Дисни" едва не закри проекта заради високия бюджет, но в крайна сметка култовият продуцент Джери Брукхаймър е успял да го ореже в рамките на 215-250 милиона долара. Той е премахнал някои екшън сцени, намалил е драстично размера на собственото си възнаграждение. По-малък хонорар са се съгласили да получат още Вербински и Джони Деп.

Все пак се наложи снимките на филма да се забавят. Сега е предвидено той да се появи по кината на 31 май 2013-а, а не по Коледа тази година, както бе планирано първоначално.

Ролята на рейнджъра, благородния защитник на индианците с черна маска и на бял кон, ще бъде изпълнена от Арми Хамър, а Джони Деп е индианецът Тонто. Пред камерите са още Хелена Бонъм Картър и Том Уилкинсън.

Още: Половинката на Антоан Петров издаде какво се е случило с булчинската ѝ рокля (СНИМКИ)

Още: "Ше ме обидиш" и още от най-забавните изказвания в "Ергенът" 4 (ВИДЕА)

Триото Вербински-Деп-Брукхаймър със съвместни усилия е донесло на киностудията "Дисни" повече от 2,6 милиарда долара. В Холивуд обаче се отнасят скептично към уестърните, след като се провали "Каубои срещу извънземни". А в "Самотният рейнджър" действието се развива в Дивия запад.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес