Гаджето на Лейди Гага – Тайлър Кинни, я харесва повече сега, когато е доста по-закръглена. Според него певицата е много щастлива от това, че е качила близо 13 килограма.
Още: Певицата Керана разтревожи феновете си заради контузия (СНИМКА)
Още: София Вергара влезе в спешно отделение и пропусна наградите "Еми" (СНИМКА)
Изпълнителката на „Born This Way” за много малко време успя да се „закръли” и разпредели равномерно близо 13 бонус килограма по иначе атлетичното си тяло.
Звездата признава, че в момента е по-щастлива от всякога, особено след като и гаджето й Тайлър я намира за по-привлекателна с по-пищните й нови форми, предаде Контактмюзик.
„Гаджето ми ме предпочита по-закръглена”, сподели певицата в блога си, подчертавайки думите си със свои снимки по бикини.
Още: Годеникът на Тейлър Суифт: Просълзих се при предложението ми за брак
Още: "Балканска сватба": Кое е новото момиче до Виктор от "Ергенът" (СНИМКИ)
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Анелия с емоционално признание за инцидента, белязал живота ѝ
Още: "Убийство" на праведен още в първия епизод на "Traitors: Игра на предатели"
„Когато ям, съм по-здрава и не ме интересува толкова как изглеждам. Щастлива съм. По-щастлива от всякога. Това съм аз и се гордея със себе си, независимо от размера на дрехите си”, добави още Гага.
Световноизвестната поп дива, която взриви Арена Армеец в София през август, наскоро призна, че още от малка има проблеми с храненето и благодари на феновете си, че винаги са я подкрепяли и са й давали самочувствие.
Редактор: Калина Здравкова
Още: С чар и финес на 50: Дони посвети песен на Нети по случай юбилея ѝ (ВИДЕО)
Още: Напълно преобразена: Сидни Суини с впечатляваща трансформация за нова роля