Голям скандал във Facebook между Илиана Раева и Даниел Петканов (СНИМКИ)

19 декември 2019, 12:14 часа

Лют скандал в социалните мрежи се разрази между президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева и водещият Даниел Петканов, който разказа виц за гимнастички и мутри на финала на "България търси талант" в неделя.

Още: 20 години разлика: Фенките на Ники Илиев полудяха по тази стара СНИМКА

Още: Магията на Дисниленд: Ето как е изглеждал преди 70 години (СНИМКИ)

"Мило момче! Когато до теб застанат СПОРТИСТИ и ЛИЧНОСТИ от СВЕТОВНА ВЕЛИЧИНА - “златните момичета” на България, до каквито се съмнявам, че някога си се докосвал, не се прави на “велик водещ” и не разказвай тъпи вицове, а покажи уважение към постиженията им и към всичко онова, на което са носители!

Такъв срам, тъпотия и липса на такт и мярка може да се види само от псевдо-звездите превзели БГ-телевизиите! Силно се надявам изръсената глупост да не е била сценарий на продуцентите, а нескопосан опит на водещия да каже нещо, с което да предизвика интерес. Уви...", коментира Илиана Раева във Facebook.

Още: Джейн Фонда проговори за отношенията с баща си: "Не каза нищо, просто заплака. Виждах го така за първи път"

Още: Кейти Пери за малко да падне върху публиката от летяща пеперуда (ВИДЕО)

На следващия ден Даниел Петканов се извини публично за шегата си в ефир.

"Искам да се извиня на Илиана Раева и "Златните момичета", ако съм ги засегнал с шегата, която направих снощи по време на финала. Аз уважавам техните постижения, труда, който полагат и в никакъв случай не искам да омаловажавам таланта, който притежават, за разлика от мен. Пожелавам още много успехи и покорени върхове", написа той.

Раева прие извинението отново с пост във Facebook:

"Благодаря за това извинение. Вярвам, че то е искрено и ще ти помогне да разграничаваш стойностното и да знаеш как да го цениш. Трудът, успехите, поведението и отговорността на тези златни момичета заслужават уважение и обич.

Още: Едро животно се промъкна на племенния съвет в "Игри на волята" 7

Още: "Не е смешно!": Дейвид Бекъм се подстрига сам, но прическата му е шокираща (ВДЕО)

Те дойдоха да играят в почивния си ден, защото уважават българските телевизионни зрители, БТВ и предаването. Вложиха цялото си старание и душа и бяха фантастични, въпреки рисковете от контузия без необходимия килим. И това бяха достатъчни мотиви да го направят и да са щастливи. За това участие, тези ИСТИНСКИ ГЕРОИНИ ОТ СВЕТОВНА КЛАСА не са взели една стотинка. Единственото, заради което отидоха беше да зарадват всички! Не всичко е рейтинг и пари в бизнеса!

Важно е да е знаеш тези неща, да ги осмислиш, защото те ще ти помогнат в твоя път. Желая ти успех!", написа президентът на Българската федерация по художествена гимнастика.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Александър Коларов
Александър Коларов Отговорен редактор
Новините днес